رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۶.۷۳

شناسه خبر : ۳۸۳۵۷۴۴۵ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۹/۳ ۱۶:۱۰:۵۶

منتشر کننده تصاویر خصوصی خانم جوان دستگیر شد

چندی پیش خانم جوانی به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد که فرد ناشناسی تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ داود معظمی گودرزی، در این باره اظهار کرد: چندی پیش خانم جوانی به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد که فرد ناشناسی تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر کرده است و این اقدام موجب بر هم زدن آرامش او و خانواده‌اش و همچنین هتک حیثیت او شده است.

وی ادامه داد: این خانم جوان همچنین اظهار کرد که مدتی قبل نیز شخصی ناشناس با عناوین مختلف در فضای مجازی برای او مزاحمت ایجاد کرده و او را تهدید می کرده که تصاویر خصوصی‌اش را در فضای مجازی پخش می کند. این خانم گفت که اهمیتی به حرف های شخص ناشناس نداده تا اینکه متوجه شده تعدادی صفحه جعلی با نام و شماره او در اینستاگرام ایجاد شده و عکس های خصوصی او منتشر شده است.

وی اظهار کرد: در همین راستا افسران پلیس فتا با استفاده از روش های علمی و فنی ردپای مجرم را در فضای مجازی شناسایی کردند. کارشناسان پلیس با استفاده از تجارب سایبری و تحقیقات گسترده در فضای مجازی ضمن به دست آوردن اطلاعات هویتی متهم و هماهنگی با مقام قضائی مجرم را که از بستگان شاکی بود در یکی از مناطق جنوبی تهران بزرگ دستگیر و به همراه ادله دیجیتال به پلیس فتا منتقل کردند.

به گفته گودرزی، متهم پس از حضور در پلیس فتای تهران بزرگ از موضوع اظهار بی اطلاعی می کرد؛ اما پس از رو به رو شدن با شاکی به جرم خود اعتراف کرده است. او اعلام کرده که به دلیل اختلافاتی که با شاکی داشته برای تلافی و انتقام از وی دست به این اقدام زده است.

 
منبع: ایسنا
همه اخبار