رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۳۲.۷۹

شناسه خبر : ۳۸۳۲۰۸۱۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۸/۳۰ ۱۳:۱۶:۴۷

نسل جدید گوشی های شیائومی

شیائومی MIX 4 را در اوایل سال جاری عرضه کرد، اما تصمیم گرفت این گوشی هوشمند را در خارج از چین به فروش برساند.

شیائومی MIX 4 را در اوایل سال جاری عرضه کرد، اما تصمیم گرفت این گوشی هوشمند را در خارج از چین به فروش برساند. بر این اساس، خرید MIX 4 از نمایندگی های شخص ثالث تنها در صورتی امکان پذیر است که در چین زندگی نمی کنید یا در مناطقی زندگی کنید که وب سایتی نظیر eBay وجود داشته باشد. طبق گفته @xiaomiui، شیائومی در حال حاضر مراحل نهایی توسعه MIX 5 و MIX 5 Pro را سپری می کند.

متأسفانه، این دستگاه ها می توانند انحصاری های چین باشند. همانطور که تصویر زیر نشان می دهد، شیائومی اخیراً دو دستگاه “2202121C” و “2202121AC” را در چین تحت سری MIX ثبت کرده است. ظاهراً این دستگاه ها به ترتیب با اسم رمز «ثور» و «لوکی» هستند.

پیش از این، افشاگر مورد اشاره معتقد بود که این دو مدل با نام‌های Xiaomi 12 Ultra و Xiaomi 12 Ultra Enhanced وارد بازار خواهند شد، که قبلاً در مورد آن گزارش داده بودیم. ظاهرا، شیائومی هر دو مدل را به نسخه جدید اندروید مجهز می کند و دارای پردازنده اسنپدراگون 898 در کنار چهار حسگر دوربین باکیفیت هستند.

@xiaomiui اضافه می کند که شیائومی MIX 5 و MIX 5 Pro در مارس 2022، تقریباً یک سال پس از معرفی Mi 11 Ultra، رونمایی خواهد کرد. در مقابل، شیائومی 12 قرار است در اواسط دسامبر و پیش از زمان رونمایی Mi 11 معرفی شود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و مشخص شود این کمپانی چه برنامه ای در سر دارد.

همه اخبار