رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۱۷.۷۹

شناسه خبر : ۴۲۰۰۶۸۲۳ تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۱/۳ ۲۲:۲۳:۰۰

تحقق شعار سال نیازمند وحدت و همدلی همه‌ جانبه است
آخوند رهبر تحقق شعار سال در کشور را نیازمند وحدت و همدلی همه‌ جانبه دانست و گفت: مسئولان کشوری در خصوص شعار سال باید بسیار تلاش کرده و همچنین دولت سیزدهم برای تحقق شعارها و روزنه‌های امیدقدم بردارند.

آخوند رهبر امام جمعه اهل سنت آق قلا

عبدالرزاق آخوند رهبر امام جمعه اهل‌سنت آق‌قلا در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان، در خصوص نامگذاری سال ۱۴۰۲سال به نام «مهار تورم، رشد تولید» توسط مقام معظم رهبری، اظهار کرد: شروع امسال و تقارن آن با ماه مبارک رمضان سراسر نور ایمان و خیر برکت برای عموم مردم است.

امام جمعه اهل‌سنت آق‌قلا بیان کرد: هر ساله رهبری شعارهایی متناسب با شرایط و موقعیت کشور انتخاب کرده‌اند که در خصوص اقتصاد، رشد و تعالی و مسائلی ملت و نظام بوده و این مهم موجب خودکفایی در کشور شده است.

آخوند رهبر نامگذاری سال ۱۴۰۲ با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» نشانه هوشمندی مقام معظم رهبری و تدابیر ایشان دانست و گفت: بسیاری از مسائل مختلف در کشور ریشه در مسائل اقتصادی دارد این امر باعث شده که دشمنان از این امر سو استفاده کرده و کشور را به هرج و مرج بکشانند تا دستاوردهای نظام کمرنگ جلوه کند.

امام جمعه اهل‌ سنت آق‌قلا بابیان اینکه مقام معظم رهبری امسال‌ را سال مهار تورم و رشد تولید اعلام کردند که قطعا به نفع ملت ایران خواهد بود، افزود: همه مسئولان و مردم و به خصوص بازاریان و تجار باید به بیان رهبری عمل کنند و وحدت و انسجام را در جامعه متبلور کنند عمل به این فرمایش مقام عظمای ولایت ایجاد اتحاد و همبستگی در جامعه می‌شود.

آخوند رهبر با اشاره به اینکه اگر در هر کشوری اتحاد باشد طغیان‌‏ها و کجروی ها از بین خواهد رفت، اظهار کرد: این دستور صریح قرآن است که باید در هر شرایطی از اولی الامر خود اطاعت کنیم که عمل به دستورات او عمل نمودن به دستورات قرآن است.

وی تصریح کرد: پیام مقام معظم رهبری، دلسوزانه و برای ترقی و پیشرفت جامعه مفید خواهد بود و کشور را به قله‌های بزرگی می‌رساند و این مهار تورم در گرو اطاعت و عمل به فرامین بزرگان به خصوص رهبر فرزانه انقلاب است.

آخوند رهبر بیان کرد: رهبر انقلاب دارای تجربه‌های گرانقدر و مانند کارشناسی خبره و ماهر بوده که از روی بصیرت بلند خود این سال را به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند که قطعا خیر کثیری در آن نهفته است.

وی با اشاره به اینکه تحقق شعار سال در کشور را نیازمند وحدت و همدلی همه‌ جانبه دانست وگفت: مسئولان کشوری در خصوص شعار سال باید بسیار تلاش کرده و همچنین دولت سیزدهم برای تحقق شعارها و روزنه‌های امیدی  قدم بردارند.

انتهای پیام
همه اخبار