رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۱۷.۷۹

شناسه خبر : ۴۲۰۰۶۷۹۸ تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۱/۴ ۰۵:۴۳:۱۸

پذیرش ۸۲۷ بیمار از آغاز تعطیلات نوروزی در بیمارستان امام علی(ع) بجنورد
رئیس بیمارستان امام علی (ع) بجنورد در خصوص آخرین آمار مراجعات به این بیمارستان گفت: از ۲۹ اسفند سال گذشته تا سوم فروردین ماه امسال، ۸۲۷ بیمار در بخش های سرپایی و بستری بیمارستان امام علی (ع) پذیرش شده اند.
ایسنا/خراسان شمالی رئیس بیمارستان امام علی (ع) بجنورد در خصوص آخرین آمار مراجعات به این بیمارستان گفت: از ۲۹ اسفند سال گذشته تا سوم فروردین ماه امسال، ۸۲۷ بیمار در بخش های سرپایی و بستری بیمارستان امام علی (ع) پذیرش شده اند.

دکتر اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا با بیان این که بخش عمده ای از این بیماران مربوط به بخش اورژانس بوده اند، اظهار کرد: ۶۰۴ بیمار پذیرش شده مربوط به بستری بخش اورژانس بیمارستان بوده اند.

وی با بیان اینکه ۷۲ بیمار توسط اورژانس پیش بیمارستانی به این بیمارستان اعزام شده اند، اضافه کرد: ۱۸ بیمار از این تعداد مربوط به حوادث ترافیکی و جاده ای هستند که متاسفانه یک جوان، به دلیل شدت جراحات وارده درگذشت.

وی با بیان اینکه کادر درمان و پرسنل این بیمارستان خدمات درمانی را به شکل شبانه روزی و بی وقفه به بیماران و مراجعان ارائه می کنند؛ اضافه کرد:  تمام بخش های بیمارستان در روزهای تعطیل فعال است، به نحوی که بخش سی تی اسکن و رادیولوژی در شیفت صبح با دو پزشک و شیفت بعد از ظهر با یک پزشک ارائه خدمت می کنند.

وی ادامه داد: همچنین MRI این بیمارستان به صورت روز در میان و در صورت نیاز به صورت روزانه توسط پرسنل شیفت و آنکال ارائه خدمت می کند.

انتهای پیام

همه اخبار