رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۲۵.۵۶

شناسه خبر : ۳۷۱۵۱۵۲۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۲/۲۰ ۲۰:۴۲:۵۳

ثبت نام ۱۸۹ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس در استان تهران
تهران- رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بر اساس بررسی صلاحیت‌ها،‌ تاکنون ۱۸۹ نفر برای کسب یک کرسی مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با یکدیگر رقابت می‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت تأیید صلاحیت داوطلبین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ر...

تهران- رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بر اساس بررسی صلاحیت‌ها،‌ تاکنون ۱۸۹ نفر برای کسب یک کرسی مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با یکدیگر رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت تأیید صلاحیت داوطلبین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اظهار داشت: بر اساس بررسی صلاحیت‌ها در این مرحله و تاکنون ۱۸۹ نفر برای کسب یک کرسی مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رقابت می‌کنند.

وی همچنین عنوان کرد: داوطلبانی که صلاحیتشان تأیید نشده تا ساعت ۱۸ امروز فرصت دارند تا اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران سپس بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات مهم ۱۴۰۰ تاکید کرد و افزود: مقدمه‌های لازم برای نقش آفرینی مردم در عرصه انتخابات ۲۸ خرداد امسال فراهم شده و آمادگی کامل برای برگزاری این رویداد بزرگ سیاسی با حضور قشرهای مختلف داریم.

کد خبر 5208965
همه اخبار