رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۱۹.۹۱

شناسه خبر : ۴۰۹۲۱۹۵۲ تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۵/۲۷ ۱۴:۴۴:۲۱

نخستین واکنش جریان صدر به نشست احزاب عراق
چهره نزدیک به رهبر جریان صدر عراق نشست اخیر احزاب و گروه‌های سیاسی عراق با عنوان "گفتگوی ملی" را نشست مفیدی ندانست و گفت ارتباطی به ملت عراق نداشت.

صالح محمد العراقی، چهره نزدیک به مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق و مسئول انتشار مواضع وی در توییتر امروز (پنج‌شنبه) با انتشار بیانیه‌ای به نشست احزاب سیاسی عراق که روز چهارشنبه به درخواست مصطفی الکاظمی، نخست وزیر این کشور برای رفع بن‌بست سیاسی عراق برگزار شد، واکنش نشان داد.

محمد العراقی در بیانیه خود اعلام کرد: نشست گفتگویی که با درخواست مصطفی الکاظمی برگزار شد، قابل تقدیر است اما در این نشست تنها به نکاتی اشاره شد که سودی نداشته، مختص ملت نبوده و ارتباطی به خدمت به آنها و خواسته‌هایشان نداشت.

محمد العراقی در ادامه گفت: در کل این نشست برای ما اهمیتی ندارد و تنها می توانم این را می‌گویم که خشم مردم را علیه خود افزایش ندهید و کاری نکنید که مردم از روند دموکراسی که با مقیاس خود ایجاد می‌کنید، بترسند.

این چهره نزدیک به مقتدی صدر در ادامه خطاب به شرکت‌کنندگان در این نشست توصیه کرد که برای پر کردن کرسی‌های خالی باید نشست‌ها را برای مردم به صورت علنی و پخش زنده برگزار کنند تا مردم از ماجراهای پشت پرده مطلع شوند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

همه اخبار