رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : یک شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۱۰.۷۷

شناسه خبر : ۳۷۹۷۲۵۴۵ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۵:۳۶:۰۰

صدور دامدار کارت برای دامداران کشور

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: پارسال برای ۵۰ هزار نفر از کشاورزان، کشاورز کارت صادر شد و امسال هم تا ۱۰ روز آینده دامدار کارت را راه اندازی می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در حاشیه سفر هیئت دولت به فارس گفت: پارسال برای ۵۰ هزار نفر از کشاورزان، کشاورز کارت صادر شد و امسال هم تا ۱۰ روز آینده دامدار کارت را راه اندازی می‌کنیم. کشاورزانی که کشاورز کارت سال قبل دریافت کرده اند باید مبلغ آن را بازپرداخت کنند تا دوباره همان مبلغ برای آنها شارژ شود.

او در خصوص امهال مطالبات کشاورزان نیز گفت: بر اساس مصوبات قانونی؛ بند ۳۳ قانون برنامه بند ل تبصره ۱۶ قانون بودجه و تبصره ۳۵ را اجرا کردیم و امسال نیز اگر کشاورزان ۲۰ درصد از بدهی شان در قالب بخشنامه امهال بپردازند می توانیم دوباره تقسیط مجدد کنیم اما دولت مصوبه دیگری در زمینه امهال بدهی کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی و سرمازدگی دارد که منتظریم دستورالعمل اجرایی آن به ما ابلاغ شود تا آن را اجرا کنیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه گفت: در نیمه اول امسال در زمینه تأمین ماشین‌آلات کشاورزی؛ مکانیزاسیون و بذر گواهی شده تسهیلات خوبی برای کشاورزان فراهم کردیم و کما فی سابق در زمینه توسعه گلخانه ها، کاشت و فرآوری گیاهان دارویی تسهیلات خوبی پرداخت می نماییم.

 
همه اخبار