رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۳۱.۷۹

شناسه خبر : ۳۷۰۸۴۹۲۸ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۳۰ ۱۹:۰۹:۳۸

رییس ستاد انتخابات کرمان: وظیفه ما عمل به مُر قانون است
کرمان - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان کرمان با تاکید بر اینکه قانون باید دقیق و کامل اجرا شود، گفت:وظیفه ما عمل به مُر قانون است. به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری روز دوشنبه در جلسه نشست ستاد انتخابات استان کرمان که با حضور اعضا و به صورت ویدیو کنفرانسی فرمانداران برگزار شد، از مراحل انتخابات ابراز رضایت و  از زحمات بخشداران قدردانی کرد. وی در رابطه با سلامت انتخابات، سه اصل قانون، مجریان و تجهیزات و زیر ساخت ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: در نظر گرفتن این سه اصل می تواند ضامن سلامت انتخابات باشد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با مهم خواندن نقش آموزش در اجرای دقیق و بدون خطای فرایندهای انتخابات ، گفت: باید آموزش ها را جدی گرفته و با مهارت کار را پیش ببریم، ضعف ها را ببینیم و آموزش های لازم صورت بگیرد که مجریان ما که در کوره داغ انتخابات هستند به بهترین نحو عمل کنند. بصیری همچنین به وسعت زیاد استان کرمان اشاره کرد و ادامه داد: استان  دارای نقاطی است که پوشش مناسب اینترنتی ندارد و باید به لحاظ زیر ساخت آماده شود. وی در پاسخ به سئوال برخی از فرمانداران در خصوص استعلامات گفت: قانون مراجع چهارگانه را به عنوان مرجع استعلام مشخص کرده است و شما با اشرافی که دارید ثابت کردید که قانون رعایت شده است و ما در این خصوص حساس هستیم. وی به زحماتی که کشیده می شود تا مردم به صحنه بیایند اشاره کرد و گفت: سختگیری های خارج از قانون صلاح نیست. بصیری همچنین به جایگاه مهم بازرسی اشاره و آن را  تکمیل کننده کار دانست و گفت: بازرسی می تواند به سلامت انتخابات کمک کند  و اگر تخلف و جرائمی دیدید بلافاصله ارسال کنید تا رسیدگی شود. انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری روز دوشنبه در جلسه نشست ستاد انتخابات استان کرمان که با حضور اعضا و به صورت ویدیو کنفرانسی فرمانداران برگزار شد، از مراحل انتخابات ابراز رضایت و  از زحمات بخشداران قدردانی کرد.

وی در رابطه با سلامت انتخابات، سه اصل قانون، مجریان و تجهیزات و زیر ساخت ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: در نظر گرفتن این سه اصل می تواند ضامن سلامت انتخابات باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با مهم خواندن نقش آموزش در اجرای دقیق و بدون خطای فرایندهای انتخابات ، گفت: باید آموزش ها را جدی گرفته و با مهارت کار را پیش ببریم، ضعف ها را ببینیم و آموزش های لازم صورت بگیرد که مجریان ما که در کوره داغ انتخابات هستند به بهترین نحو عمل کنند.
بصیری همچنین به وسعت زیاد استان کرمان اشاره کرد و ادامه داد: استان  دارای نقاطی است که پوشش مناسب اینترنتی ندارد و باید به لحاظ زیر ساخت آماده شود.
وی در پاسخ به سئوال برخی از فرمانداران در خصوص استعلامات گفت: قانون مراجع چهارگانه را به عنوان مرجع استعلام مشخص کرده است و شما با اشرافی که دارید ثابت کردید که قانون رعایت شده است و ما در این خصوص حساس هستیم.
وی به زحماتی که کشیده می شود تا مردم به صحنه بیایند اشاره کرد و گفت: سختگیری های خارج از قانون صلاح نیست.
بصیری همچنین به جایگاه مهم بازرسی اشاره و آن را  تکمیل کننده کار دانست و گفت: بازرسی می تواند به سلامت انتخابات کمک کند  و اگر تخلف و جرائمی دیدید بلافاصله ارسال کنید تا رسیدگی شود.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می شود.

همه اخبار