رفتن به کانال تلگرام تیتر۱ آنلاین
لطفا شکیبا باشید ...
سرویس دهنده رسانه رصدخانه
امروز : یک شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱
ساعت:
دمای هوای ایران، تهران
℃ ۲۱.۷۳

شناسه خبر : ۳۹۰۰۶۴۷۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۳ ۱۲:۴۷:۰۰

ترکیب چین با هشت هافبک مقابل تیم ملی ایران!
بعد از برتری چهار گله تیم ملی فوتبال زنان چین مقابل چین‌تایپه، آن‌ها امروز در دومین مسابقه خود در رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا، به مصاف زنان فوتبال ایران می‌روند. شوی چینگشیا سرمربی ۵۶ ساله چینی‌ها نسبت به مسابقه اول، سه تغییر در تیمش داشته است؛ او دروازه‌بان تیم خود را برای مسابقه امروز تغییر داده و هم‌چنین سیستم بازی تیمش را هم تغییر داده و در فهرست اولیه چینی‌ها اثری از حضور مهاجم...

بعد از برتری چهار گله تیم ملی فوتبال زنان چین مقابل چین‌تایپه، آن‌ها امروز در دومین مسابقه خود در رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا، به مصاف زنان فوتبال ایران می‌روند.

شوی چینگشیا سرمربی ۵۶ ساله چینی‌ها نسبت به مسابقه اول، سه تغییر در تیمش داشته است؛ او دروازه‌بان تیم خود را برای مسابقه امروز تغییر داده و هم‌چنین سیستم بازی تیمش را هم تغییر داده و در فهرست اولیه چینی‌ها اثری از حضور مهاجم تخصصی دیده نمی‌شود!

آن‌طور که ترکیب اعلام شده، آن‌ها دو مدافع تخصصی در فهرست امروز خود دارند و با ۸ هافبک قرار است مقابل ایران به میدان بیایند تا با چینشی عجیب ترکیب چینی‌ها نهایی شود.

باید دید در هنگام ورود به زمین، چینی‌ها چینش‌شان چگونه خواهد بود و شوی چینگشیا برای رویارویی با زنان فوتبال ایران از چه سیستمی استفاده کرده است.

ترکیب تیم ملی فوتبال زنان چین:

ژائو لینا، لین یو پینگ، وانگ شائوشه، لی جیایوئه، لئو گایپینگ، وانگ شوانگ، وانگ یِن، یائو وِی، وانگ شِن‌شِن، یانگ من و شا یوئی

همه اخبار